Jdi na obsah Jdi na menu
 


Made in Home - Lamborghini

9. 11. 2008

Je super, když si někdo umí splnit svůj sen. Nějaká zeď v tom neměla sebemenší šanci cokoliv změnit.Obrazek

Také už se vám stalo, že byste si v garáži postavili auto a následně zjistili, že ta vaše „garáž“ vlastně nemá žádné dveře? Ne? Tak čtěte dál.

Bylo nebylo, ve Wisconsinu žil muž jménem Ken Imhoff. Poté, co v kině shlédl film Cannonball Run (Tajný závod, 1981), zamiloval se do vozu Lamborghini Countach. To by nebylo nic divného, ostatně tak to měla s Countachem velká část fanoušků, ale Ken se rozhodl jednat. Auto jako takové si koupit kvůli svým finančním možnostem nemohl a protože jsme v USA, rozhodl se jej Ken postavit svépomocí. Deset let na něm ve sklepě svého domu pracoval až nakonec nastal onen dlouho očekávaný okamžik. Lamborghini bylo hotové, Kenovo sklep ovšem neměl dveře.

Tady by příběh klidně mohl skončit, on se ale nevzdal. Zavolal si na pomoc bagr a rozhodl se dostat to lambo ven stůj co stůj. Po dvou a půl hodinách byla stěna sklepu probourána a Countach byl osvobozen. Ken odhalil deku, která vůz chránila před úlomky suti, a jeho Lamborghini poprvé spatřilo světlo tohoto světa. A žili spolu šťastně až do smrti…

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář