Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volkswagen spouští soutěž o nový Golf

17. 1. 2009

Volkswagen spustil speciální webovou stránku na adrese www.golf6.cz, která nabízí nejen informace o novém Golfu, ale také možnost zapojit se do interaktivní soutěže o tento zbrusu nový vůz. Soutěž je dvoukolová a potrvá devět týdnů. Soutěžící musí nejprve správně vyplnit zábavný kvíz, poté na něj čeká soutěžní otázka. Autor nejpřesnější odpovědi se stane majitelem nového Golfu, dalším devíti nejblíže tipujícím účastníkům soutěže bude nový Golf na týden zapůjčen. 

Obrazek
 Všichni návštěvníci webové stránky www.golf6.cz mohou ve dnech od 12. ledna 2009 do 1. března 2009 vyplnit zábavný kvíz, v němž soutěžící vizuální formou zařazuje jednotlivé dobové předměty do odpovídajících časových období jednotlivých generací modelové řady Volkswagen Golf. Po nesprávném pokusu může soutěžící kteroukoli ze šesti úrovní kvízu opakovat tak dlouho, dokud ji správným řešením neuzavře. Po absolvování všech šesti úrovní postupuje soutěžící po povinné registraci do druhé části soutěže.


Pomyslné finále soutěže o nový Golf šesté generace začne 2. března 2009 a bude ukončeno 15. března 2009. Každý z registrovaných soutěžících bude o začátku druhého kola informován speciálním e-mailem. Zatímco v prvním kole této hry mají soutěžící pro správné splnění úkolů libovolný počet pokusů, odpověď na finálovou otázku mohou odeslat jen jednu jedinou. Výhru - nový osobní automobil Volkswagen Golf šesté generace - získá ten soutěžící, který odpoví správně nebo jehož odpověď bude nejblíže správné odpovědi. Pokud bude více soutěžících se správnou odpovědí, vyhraje pouze ten, kdo odpoví ve stanovené lhůtě pro zaslání odpovědi jako první. Vyhodnocení bude zveřejněno na webu v následujícím týdnu po skončení druhé části soutěže, tedy v týdnu od 16. března 2009. Kromě soutěžení se samozřejmě všichni návštěvníci webových stránek www.golf6.cz mohou s novým Golfem do detailu virtuálně seznámit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář